לקוחות מספרים

כנה היתה אצלנו בקהילת טלמון עם שתי סדנאות מעולות: סדנת הנבטות וסדנת מתוקים בריאים, בשתיהן נחשפנו לכל כך הרבה חומרים, טעמים ושיטות בישול ואפיה מהמטבח הבריא! הכל מועבר בצורה ברורה ומסודרת, כל משתתפת קיבלה דף מעוצב ומפורט של המתכונים! והכי חשוב - הכל מועבר בנחת ובמידתיות בלי לחץ וקיצוניות. תודה כנה! מחכים כבר לסדנה הבאה!!
שני גנץ
סדנה בריאות טבעית
כנה יקרה, בסדרת הסדנאות שהעברת לנו למדתי והחכמתי. הידע הרחב שהענקת לנו היה ברובו חדש לי ועליי לחזור ולשנן אותו עוד, אך את ה"הלכה למעשה", כיצד לאכול נכון – הבנתי מצויין. נהניתי ללמוד ממך ואיתך! לראות אותך חיה חיים בריאים בענווה ופשטות. האוכל שהכנת לנו בסדנאות היה מדהים ומפנק, קיבלתי הרבה רצון וכלים להתחיל את הדרך. אכן פתחת לנו צוהר לעולם של בריאות בגוף ובנפש. הלימוד איתך קסום, נעים, ברור ומדוייק, וכמובן מאד טעים. לראותך חיה ממש את האמונה והלמידה זו הדוגמא הכי טובה. הקשר איתך לאורך השנים, התמיכה וההסברים המפורטים והכל בדרכך הצנועה ופשוטה מלווים אותנו ואת הבריאות בביתנו. כיום לאחר 5 שנים.. הצלחנו להכניס כמה הרגלים ומתכונים שלך שנוכחים בביתנו: שייקים, ממרחים, והנבטות באופן קבוע. והכל בזכותך!
מימי דהן
סדנה בריאות טבעית
כנה יקרה תודה על הנתינה הגדולה שלך, על הדרך העדינה בה לימדת אותנו בתקופה האחרונה ובשבוע הזה בפרט. מרגישה שהעמקתי בהקשבה לגוף שלי השבוע. מקווה להמשיך ולהקשיב לו גם בהמשך. המון תודה! מאחלת לך הצלחה רבה! בטוחה שעוד רבים יתחברו בזכותך לאורח החיים של הרפואה הטבעית.
טלי כהן
תהליך ניקוי
הבנתי השבוע שאפשרי שהראש ישלוט ולא הגוף, שאפשר ורצוי לוותר על ארוחת בוקר, ליהנות מפירות וסלטי ירקות ו"נחמה" מסוימת פה ושם. גרם לי לחשוב כמה הרבה ומיותר אכלתי לפני כן. מקווה להצליח לשמור לפחות על חלק מההתנסות הזו, ההרגשה הטובה בהחלט נותנת כוח. תודה רבה כנה, שמחה מאוד שהצטרפתי.
שושי בוגוש
תהליך ניקוי

איך הכרתי את כנה? אפשר לומר כמעט בטעות... זה היה כשהייתי בחו"ל... אחת הבנות שלי נרשמה לשבוע של ניקוי גוף בהנחייתה והיא אמרה לי: "את בטח תתחברי לזה, ממי". כמובן שכשחזרתי היא היתה באמצע תהליך הניקוי. הרגשתי שאם לא הצטרפתי מההתחלה זה לא שווה. לכן פניתי ל"מנחה" ולבסוף קבענו פגישה אחת על אחת.. היה כיף. הסבירה המון.. והרבה דובר על הנבטה... קניתי את הספר. (בני המשפחה שלי צוחקים ואומרים לי שהוא התנ"ך של האוכל שלי). לפני שנה החלטתי לעבור לצמחונות... מחוברת מאד לאוכל בריא. לא מעובד כמה שניתן. כמעט ללא קמחים. קטניות מונבטות בלבד... וההרגשה ממש טובה. פשוט הפגישה "האקראית" ההיא שינתה מאד את הקולינריה שלי. אגב.. מאז, אני שותלת כל דבר קטן באדמה ובודקת מתי צומח ממנו ירק. למשל: סוף של סלרי או של פטרוזיליה, של שומר או כרישה... וב"ה צומח... כיף של ממש... תמיד מדהים לראות איך הטבע מתחדש...

סילביה ויטרבו
תהליך ניקוי
כנה תודה לך על החוויה המדהימה! חששתי מהניקוי ולא האמנתי שאצליח.. מסיימת (עוד רגע) את השבוע עם תחושה טובה ואמונה ביכולת ורצון לשינוי.. פעם ראשונה ובהחלט לא אחרונה. את נפלאה ונהדרת מודה לך מקרב לב.
שירה גרפי
תהליך ניקוי
כנה נתנה לנו ייעוץ תזונתי וליווי באופן מקצועי, רגיש ומדוייק למצבנו! היא הובילה אותנו מהסברים על העקרונות עד הרזולוציות של מתכונים, "פטנטים" והדרכות מעשיות וישימות! הייעוץ והליווי הנגיש, בנועם שקיבלנו אצל כנה הוא נדיר ולא יסולא מפז!!!
רבקה דוד
ייעוץ